Danny „zonic” Sørensen zakończy współpracę z Astralis?!

Niebawem możemy być świadkami zmiany na pozycji trenera w Astralis. Kontrakt Danny'ego „zonica” Sørensena kończy się w grudniu, a media donoszą, że szkoleniowiec rozgląda się za innymi ofertami.

Bez wątpienia Danny „zonic” Sørensen jest jednym z ojców sukcesu drużyny CS:GO w Astralis. Pod jego wodzą ekipa z Danii wygrywała największe turnieje takie jak Major w Londynie, Atlancie, Berlinie i Katowicach, światowe finały BLAST czy ESL Pro League. Ten rok może być jednak ostatnim, w którym „zonic” będzie prowadził duński zespół. Jego kontrakt z drużyną wygasa w grudniu i sporo mówi się o tym, że nie będzie chciał go przedłużyć. Według informacji, do których dotarło HLTV.org szkoleniowiec zaczął rozglądać się za innymi ofertami pracy. Plotkuje się również o złych relacjach pomiędzy wszystkimi członkami drużyny, a sam „zonic” nie jest zadowolony z tego, jak prowadzona jest sekcja Counter Strike’a.

Zobacz również: Oficjalnie: Mikołaj „mouz” Karolewski dołącza do HONORIS!

Wiele wskazuje więc na to, że możemy być świadkami wielkiej przebudowy Astralis. Kontrakty czterech z pięciu zawodników oraz trenera wygasną wraz z końcem roku, więc jedynym członkiem aktualnego składu, który zostałby w organizacji jest Lucas „⁠Bubzkji⁠” Andersen. HLTV informuje również, że włodarze zaczęli rozglądać się za nowym szkoleniowcem. Mówi się, że może nim zostać Nicolai „⁠HUNDEN⁠” Petersen, który wprowadził Heroic do czołówki światowego rankingu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem