Daniel „djL” Narancic nowym szkoleniowcem Ninjas in Pyjamas

Plotki na temat nowego szkoleniowca dywizji CS:GO Ninjas in Pyjamas potwierdzone. Szwedzka organizacja poinformowała o nawiązaniu współpracy z Danielem „djL'em” Narancicem.

Pod koniec roku w Ninjas in Pyjamas doszło do kilku roszad. Do zespołu CS:GO wskoczył Patrick „es3tag” Hansen, który zastąpił Tima „nawwka” Jonassona. To jednak nie koniec, bo ze stanowiskiem trenera pożegnał się Björn „THREAT” Pers. Nie odszedł on jednak z organizacji, a został dyrektorem technicznym całego NiP. Wczoraj poznaliśmy nazwisko jego następcy, którym został Daniel „djL” Narancic.

Daniel pasuje do nas idealnie – to rozwijający się talent trenerski, który mimo ograniczonych zasobów osiągał już obiecujące wyniki. Jest zdyscyplinowany, ciężko pracujący i  posiada nowoczesne podejście do gry, bo przeszedł do roli szkoleniowca w stosunkowo młodym wieku. Pomiędzy nim i chłopakami szybko zaiskrzyło na osobistym poziomie. Właśnie kogoś takiego szukaliśmy – wyznał Jonas Gundersen, COO organizacji.

Zobacz również: MAD Lions w komplecie. Viktor „sdy” Orudzhev dołącza do „Lwów”

O angażu Narnicia w NiP mówiło się już od jakiegoś czasu. 27-latek w swoim CV może pochwalić się wpisami z c0ntact, GamerLegion, Copenhagen Flames oraz Apeks. W każdej z wymienionych formacji pełnił rolę trenera lub asystenta. Teraz czeka go jednak znacznie trudniejsze wyzwanie, ponieważ będzie mierzył się z zespołami z absolutnego topu światowego Counter Strike’a.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem