Damwon Gaming zwycięzcą KeSPA Cup! NS RedForce bez szans w finale

Za nami kolejna edycja KeSPA Cup 2020. W finale Damwon Gaming spotkało się z NS RedForce. Górą byli obecni mistrzowie świata, którzy nie pozostawili przeciwnikom żadnych złudzeń.

Finał KeSPA Cup 2020 nie należał do tych najbardziej wyrównanych. Nie ukrywajmy – takiego rezultatu można się było spodziewać. Mistrzowie świata zrobili wszystko, żeby pokazać przeciwnikom, kto tu rządzi. Udało im się to bez straty mapy.

Zobacz również: K1CK Neosurf zaprezentowało skład na 2021 rok!

Zespół Kima „Khana” Dong-ha był lepszy od przeciwników w każdej możliwej materii. Zgarniali prawie wszystkie neutralne bestie, świetnie rotowali po całej mapie i zgarniali solowe eliminacje. Pierwsza mapa zakończyła się w niecałe 30 minut. Zawodnicy RedForce starali się nawiązać walkę na początku drugiej mapy, jednak mistrzowie świata szybko pozbawili przeciwników złudzeń. Kolejna mapa wpadła na ich konto, a swoją dominację potwierdzili na ostatniej mapie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 na korzyść Damwon.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem