„Damonte” wraca do LCS. Amerykanin zagra w Counter Logic Gaming

Przed startem kolejnego tygodnia rozgrywek League of Legends Championship Series CLG zdecydowało się na zmianę. Organizacja pozyskała Tannera "Damonte" Damonte, który zadebiutuje już w ten weekend.

Tego sezonu Counter Logic Gaming zdecydowanie nie może uznać za udany. Legendarna amerykańska organizacja szoruje po dnie tabeli i aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ex-aequo z Golden Guardians. CLG w obecnych rozgrywkach wygrało zaledwie 10 z 36 spotkań, więc aby walczyć o play-offy zadecydowano o pozyskaniu nowego zawodnika.

Zobacz również: Eric „Licorice” Ritchie sprzedany do Golden Guardians!

Ekipa prowadzona przez Galena „Moona” Holgate’a podpisała kontrakt z doświadczonym midlanerem – Tannerem „Damonte” Damonte. 23-latek na wiosnę reprezentował barwy 100 Thieves, jednak w pewnym momencie został przesunięty do akademii. Od maja Amerykanin pozostawał nieaktywny i zajmował się jedynie streamowaniem. W zespole ma on zastąpić Eugene „Pobeltera” Parka. Nie wiemy jednak, co czeka dotychczasowego midlanera CLG. W akademii aktualnie występuje Alexey „rjs” Zatorski, więc któryś z nich będzie musiał zasiąść na ławce rezerwowych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem