Damian Kądzior zmienia klub! Kierunek – liga turecka

Transfer Damiana Kądziora z Eibar jest już potwierdzony. Polak dołączy do tureckiego Aytemiz Alanyaspor na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

O ewentualnym transferze Kądziora z Eibar zrobiło się głośno na początku tego tygodnia. Według mediów zainteresowanie Polakiem wyraziło aż 7 klubów. Chęć odejścia z hiszpańskiego zespołu była zrozumiała, gdyż Kądzior w barwach Eibar wystąpił w 6 spotkaniach spędzając na boisku niecałe 200 minut. Teraz wiemy już, że 28-latek zagra w Turcji.

Zobacz również: Boniek blefował? Włosi są pewni, że PZPN rozmawia z Marco Giampaolo!

Reprezentant Polski trafił do Aytemiz Alanyaspor. Zespół ten zajmuje na ten moment 6. miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy i do lidera traci 8 punktów. Transfer Polaka ma pomóc drużynie w walce o europejskie puchary. Kądzior w Turcji spędzi najbliższe pół roku.

Bardzo cieszę się, że tu jestem. Mam dużo energii, którą mogę przełożyć na sukces Alanyasporu na boisku. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy, żeby drużyna osiągnęła sukces. Nie zawiodę tych, którzy mi ufają – mówi o transferze sam zainteresowany

Kolejny mecz Aytemizu odbędzie się już w czwartek, 21 stycznia. Ich przeciwnikiem będzie 19. w tabeli BB Erzurumsport. Istnieje spora szansa, że to właśnie wtedy Polak zadebiutuje w koszulce swojego nowego zespołu.

https://twitter.com/Alanyaspor/status/1351500283038326785

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem