Damian „damie” Augustyniak reprezentantem Fulham w ePremier League!

Już niebawem wystartują finały ePremier League 2020/2021. Na ten moment kluby kompletują składy poprzez kwalifikacje. Reprezentantem londyńskiego Fulham został Damian "damie" Augustyniak.

15 lutego kluby występujące w Premier League rozpoczęły poszukiwania zawodników do swoich reprezentacji w ePremier League. Każda z 20 drużyn wystawi do boju po 2 zawodników – po jednym na każdą platformę (Xbox oraz PlayStation). Wczoraj zakończyły się kwalifikacje do drużyny Fulham, które okazały się być szczęśliwe dla Polaka – Damiana „damie” Augustyniaka.

Zobacz również: FIFA 21: Kolejna Drużyna Tygodnia trafiła do paczek!

„damie” wygrał wczorajsze rozgrywki na platformie PlayStation 4. Co więcej, w każdym ze spotkań dominował swoich przeciwników, a w 4 ostatnich meczach zdobył łącznie 29 goli. Jego klubowym partnerem będzie Tom „Painter” Painter, który zagra na Xbox One.

ePremier League 2020/2021 nie będzie pierwszym tego typu turniejem dla Augustyniaka. Polak w 2019 roku reprezentował bowiem barwy Crystal Palace. Aktualnie jest on związany kontraktem z rosyjskim Tundra Esports. Rozgrywki ePremier League rozpoczną się 23 marca, a zakończą 3 dni później.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem