Daley Blind z sensacyjnym kierunkiem transferu!

W najbliższym czasie Daley Blind zaliczy transfer do wielkiego klubu. Holenderski defensor lada moment ma zasilić szeregi Bayernu Monachium.

Chwilę po powrocie z mundialu w Katarze Daley Blind złożył prośbę do biur Ajaxu Amsterdam o rozwiązanie jego kontraktu, który miał obowiązywać do końca tego sezonu. Strony szybko wypracowały porozumienie, a reprezentant Holandii został wolnym agentem. Mówiło się, że defensor może trafić do Royal Antwerp, jednak dziś nastąpił zwrot akcji w sprawie jego transferu.

Zobacz również: Transfer Mychajło Mudryka przechwycony?!

Media są zgodne – Daley Blind zostanie piłkarzem Bayernu Monachium!

O sprawie poinformowali Mike Verweij z „De Telegraaf” oraz David Ornstein z „The Athletic”. 32-latek niebawem przejdzie testy medyczne, po których podpisze półroczną umowę. Jeśli strony będą zadowolone ze współpracy, to będzie istniała szansa na jej przedłużenie o kolejne 12 miesięcy. Transfer Blinda to reakcja „Die Roten” na kontuzję Lucasa Hernandeza, który podczas mundialu doznał urazu wykluczającego go z gry najprawdopodobniej do końca sezonu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem