Czym jest gala AlkoMaster? Typy, kursy, ciekawostki, uczestnicy i wiele innych!

W ostatnich dniach w internecie głośno o gali AlkoMaster i jej niecodziennych rozgrywkach. Jak do tej pory organizatorzy nie zdradzili jeszcze wszystkiego, ale postanowiliśmy zebrać wszystkie dostępne informacje i wyłożyć, czym konkretnie ma być nowe internetowe show. Jeśli chcesz obstawiać galę, koniecznie sprawdź wszystkie kursy i typuj LIVE na stronie NOBLEBET!

Jak na razie – mimo zbliżającego się terminu wydarzenia (27 listopada, 19:00) – inicjatywa pozostaje dość enigmatyczna. Organizatorzy na stronie internetowej projektu rzucają głośnymi sloganami typu „celebryci w niepowtarzalnym show rozrywkowym”. Wciąż ogólniki. To co w zasadzie wiadomo na pewno?

Wiadomo tyle, że głównym bohaterem – obok celebrytów – będzie… wypijany przez nich alkohol. Jaki? Jak piszą organizatorzy AlkoMaster – „różny, o zróżnicowanym stopniu mocy”. Jedziemy dalej. Pomysłodawcy gali zapewniają, że wyprodukują najwyższej klasy rozrywkę, która umożliwi nam zobaczenie celebrytów w niespotykanych publicznie sytuacjach.

„Tutaj zrobią to na żywo, w dobrym guście i pokażą, że potrafią się dobrze bawić.” – czytamy na stronie.

Zasady AlkoMaster?

Czytamy na ich stronie internetowej.

Każdy pojedynek to 5 rund o określonym czasie. Podczas każdej rundy zawodnicy otrzymają ilość alkoholu dopasowaną do kategorii wagowej, a co rundę wchodzi alkohol o większej mocy. Zwycięzca rundy losuje zadanie, jakie będzie wykonywane. Przykładowe zadania z jakimi zmierzą się zawodnicy to zjedzenie żywej larwy, czytanie wiersza czy robienie jaskółki bądź okrążeń na rowerze.

AlkoMaster – 44 zawodników i ponad 80 litrów alkoholu

Podczas gali zaplanowano 13 pojedynków, w których udział weźmie 44 zakontraktowanych już „zawodników”. Chwalą się też faktem, że podczas show wlanych do gardeł uczestników zostanie ponat 80 litrów alkoholu. Rachunek jest prosty – średnio mniej więcej dwa litry na głowę.

Tych, którzy boją się o bezpieczeństwo rywalizujących w AlkoMaster, chcemy uspokoić. Obok sędziego na stanowisku będzie czuwał też lekarz. Mało tego. Wszyscy uczestnicy zostaną wcześniej gruntownie przebadani, aby wykluczyć przeciwskazania zdrowotne do udziału w AlkoMaster.

Kto wystąpi na gali AlkoMaster?

Jeśli jesteś na bieżąco z internetowymi trendami, na pewno znasz przynajmniej kilku uczestników. Są wśród nich:

  • Evelona – legenda Warsaw Shore
  • Don Kasjo
  • Maluba – zwyciężczyni Projekt Lady
  • Kruszwil
  • Daniel Magical

Kursy i typowanie LIVE AlkoMaster 1

Specjalną ofertę na to wydarzenie przygotował bukmacher Noblebet. Przykładowe kursy:

DANIEL ‚MAGICAL’ WRAZ ZE SWOJĄ MAMĄ, ‚GOHĄ’ ZOSTANĄ ZATRZYMANI PRZEZ POLICJĘ W TRAKCIE ALKOMASTER 1 – 5.00

ALKOMASTER 1: DANIEL MAGICAL PODOBNIE JAK NA KONFERENCJI POJAWI SIĘ W PRZEBRANIU WZOROWANYM NA SERIALU „SQUID GAME” – 2.50

I jeszcze kurs dla odważnych.

ALKOMASTER 1: W CZASIE TRANSMISJI Z GALI POJAWI SIĘ BEATA KOZIDRAK I ZOSTANIE OGŁOSZONA OFICJALNYM AMBASADOREM EVENTU – 200.00

Wszystkie kursy, zarówno specjalne, jak i na wygranych poszczególnych starć, znajdziecie na stronie Noblebet, klikając TUTAJ. Samą galę możecie obejrzeć w internecie, poprzez system PayPerView, płacąc zaledwie kilkanaście złotych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem