Czy Kamil Grosicki zmienił klub? Wielkie zamieszanie!

Kolejne okno transferowe, kolejne „Kamil Grosicki Deadline Day Story” za nami! Reprezentant Polski w ostatniej chwili, dosłownie sekundy przed zatrzaśnięciem okienka na Wyspach, złożył podpis na umowie z Nottingham Forest.

Czy transakcja jest ważna? Czy doszła do skutku? Nottingham Forest twierdzi, że tak, jednak strony umowy nie otrzymały potwierdzenia rejestracji zawodnika. West Bromwich Albion, czyli dotychczasowy klub Kamila Grosickiego oraz Nottingham próbujące go pozyskać, do ostatniej chwili przeciągały linę, nie mogąc porozumieć się w sprawie warunków przenosin. Do tego stopnia, że pracownicy angielskiej federacji o godzinie 18:00 polskiego czasu zamknęli interes i rozeszli się do domów.

Należy przyjąć, że Kamil Grosicki skutecznie dokonał transferu do zespołu z ligi Championship, jednak na oficjalne potwierdzenie musimy poczekać.

Kamil Grosicki złożył podpis pod umową wypożyczenia do końca sezonu. Na wypadek awansu do Premier League, Nottingham Forest zawarło w niej klauzulę umożliwiającą przedłużenie współpracy o dwa lata.

Według stanu na teraz, należy założyć, że skrzydłowy reprezentacji Polski szybko odbił się od Premier League. Choć Slaven Bilić kurtuazyjnie zapewniał, że „Grosik” może być mu potrzebny, finalnie wrócił na poziom ligowy, na którym czuł się najlepiej.

Nottingham Forest ma duże ambicje. Chciałoby – z Grosickim w składzie – uzyskać awans do elity. Dzięki temu zgodziło się na duży wysiłek finansowy, jakim jest sprostanie wymaganiom piłkarza.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem