Cztery drużyny z Polski zagrają w turniejach od Relog Media

Już za niecały tydzień ruszy kolejny turniej organizowany przez Relog Media - Snow Sweet Snow 1. W turnieju udział wezmą 4 polskie drużyny - w tym nowo powstałe Anonymo Esports.

Jakiś czas temu organizator takich turniejów jak Home Sweet Home oraz Nine to Five – Relog Media – ogłosiło kolejny event, który nosi nazwę Snow Sweet Snow. We wtorek poznaliśmy wszystkich uczestników rozgrywek od Relog. Gwarantowane miejsce na nadchodzących turniejach otrzymały cztery polskie ekipy.

Zobacz również: „Myślałem, że godziny dzielą nas od treningu” – „MICHU” komentuje odejście z ENVY

Na turniejach zobaczymy Izako Boars, PACT, x-kom AGO oraz nowy twór – Anonymo Esports. Dwie pierwsze ekipy co prawda mają już skompletowane piątki, jednak w przypadku AGO i Anonymo nic nie jest pewne. Do AGO dołączył Michał „Snatchie” Rudzki, jednak zespół jest jeszcze niekompletny. Anonymo co prawda ogłosiło, że wystąpi na turnieju, jednak nie zaprezentowało jeszcze swojej drużyny. W projekcie najprawdopodobniej znajdzie się Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł „innocent” Mocek oraz Kamil „KEi” Pietkun.

Pierwsza odsłona Snow Sweet Snow odbędzie się w dniach 18 stycznia – 11 luty, a w puli nagród znajdzie się 100 tysięcy dolarów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem