Czterech Polaków w najlepszej dziesiątce prologu w Titisee-Neustadt!

Do konkursu w Titisee-Neustadt zgłosiło się tylko 50 skoczków, a to oznacza, że kwalifikacje zostały odwołane. Odbył się za to prolog, w którym świetne skoki oddawali Polacy.

Nasi rodacy nie wypadają z formy. Dwa dni temu cieszyliśmy się ze zwycięstwa Kamila Stocha w 69. Turnieju Czterech Skoczni, a już dziś skoczkowie powrócili do walki o kolejne punkty Pucharu Świata. W prologu konkursu w Titisee-Neustadt najlepiej zaprezentował się Dawid Kubacki, który zajął drugie miejsce. Po świetnym skoku na 139. metr objął prowadzenie, jednak finalnie wyprzedził go Halvor Egner Granerud, który wylądował na 140. metrze i wygrał zmagania.

Zobacz również: Król Kamil! Stoch zwycięża w Bischofshofen i wygrywa 69. TCS!

W najlepszej dziesiątce konkursu znalazło się aż czterech „biało-czerwonych”. Poza Kubackim w top 10 znalazł się Andrzej Stękała, Kamil Stoch oraz Jakub Wolny. Stękała w treningu odpalił prawdziwą petardę, gdyż wylądował na 146. metrze. Skok w prologu nie był tak daleki, jednak zagwarantował mu 6 lokatę. 7 miejsce zajął zwycięzca TCS – Kamil Stoch. Na 9 pozycji prolog zakończył powracający do kadry Jakub Wolny.

W ten weekend w Titisee-Neustadt odbędą się dwa konkursy indywidualne. Pierwszy z nich rozpocznie się już w sobotę o godzinie 16:00.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem