Czesław Michniewicz zawieszony na mecz Legia – Górnik Łęczna

Czesław Michniewicz nie zasiądzie na ławce trenerskiej Legii Warszawa w meczu z Górnikiem Łęczna. Szkoleniowiec otrzymał jednomeczowe zawieszenie za krytykę sędziego po meczu Legia - Śląsk.

Podczas meczu Śląska Wrocław z Legią Warszawa (1:0) doszło do kuriozalnej sytuacji. Zwycięska bramka dla gospodarzy padła po tym, jak liniowy wycofał się z decyzji o spalonym, a sędzia główny Bartosz Frankowski nie użył gwizdka. Zakłopotanie w szeregach „Legionistów” wykorzystał Víctor García Marín, co nie spodobało się piłkarzom i trenerowi przyjezdnych. Czesław Michniewicz otrzymał wtedy drugi żółty kartonik i został odesłany na trybuny.

Zobacz również: Alaba: „To Real Madryt chciał, żebym wziął numer po Sergio Ramosie!”

Nie będzie to jednak jedyna kara dla szkoleniowca stołecznej drużyny. 51-latek został bowiem zawieszony na mecz następnej kolejki, w którym Legia zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Michniewicza zastąpi najprawdopodobniej Przemysław Małecki, który jest jego asystentem. Na ten moment mistrzowie Polski zajmują odległe 16. miejsce w tabeli Ekstraklasy. Warto odnotować, że mają do rozegrania dwa przełożone przez europejskie puchary spotkania.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem