Czesław Michniewicz przestanie być trenerem Legii Warszawa!

25.10.2021
Krzysztof Stanowski poinformował na Twitterze o tym, że już dziś Czesław Michniewicz przestanie być szkoleniowcem warszawskiego klubu.

O 16.30 Czesław Michniewicz przestanie być trenerem Legii Warszawa – napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski, dziennikarz doskonale znający się z polskim szkoleniowcem, który ze stołecznym klubem sięgnął po mistrzostwo Polski. W tym sezonie Ekstraklasy jego drużyna jednak zawodzi: w dziesięciu meczach przegrała aż siedem razy. Po dwóch zwycięstwach w Lidze Europy przyszła zaś dotkliwa porażka w Neapolu. Już na konferencji prasowej Michniewicz wydał tylko krótkie oświadczenie: „Chciałbym z tego miejsca przeprosić wszystkich sympatyków naszego klubu, którzy byli w Gliwicach i tych, którzy oglądali nas sprzed telewizorów, za to, co się tutaj wydarzyło. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Prosiłbym o niezadawanie pytań i o to, aby to uszanować”.

Stanowski dodaje, że Michniewicza póki co zastąpi Przemysław Małecki, który będzie tymczasowym szkoleniowcem Legii Warszawa.

Zobacz także:

Wymowne zachowanie Czesława Michniewicza po kolejnej porażce Legii

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem