„Czerwone Diabły” przygotowują się na odejście Pogby. Następca wytypowany!

09.09.2021
Manchester United rozgląda się za ewentualnym następcą Paula Pogby, który latem może opuścić klub. Ekipa z Old Trafford wytypowała na jego miejsce reprezentanta Anglii - Declana Rice'a.

Kontrakt Paula Pogby z Manchesterem United wygasa w czerwcu 2021 i wiele wskazuje na to, że Francuz odejdzie z klubu. Zainteresowanie jego usługami wykazywało już Paris Saint-Germain, jednak do walki o podpis pomocnika włączył się również Real Madryt, który liczy na pozyskanie zawodnika na podobnej zasadzie, co Davida Alabę z Bayernu Monachium.

Zobacz również: Ośmiu Brazylijczyków z Premier League ukaranych przez FIFA!

Mimo, że „Czerwone Diabły” chciałyby przedłużyć umowę ze swoją gwiazdą, to nie zamierzają czekać na decyzję Pogby do ostatniej chwili. ESPN oraz „Manchester Evening News” podają, że wicemistrzowie Anglii znaleźli już ewentualnego następcę. W kręgu zainteresowań drużyny z Manchesteru znalazł się reprezentant Anglii i piłkarz West Hamu – Declan Rice. Transferem 22-latka zainteresowana jest również Chelsea, jednak „Młoty” nie oddadzą jednego ze swoich najlepszych zawodników za bezcen. Tego lata mówiło się, że WHU wyceniało Rice’a na 100 milionów funtów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem