Czas na ostatni mecz z „Emeryckiego” kwartetu! EMERITOS BANDITOS kończą sezon w lidze ESEA

Emeritos Banditos kończy kolejny sezon na poziomie ESEA Intermediate. Przygody ulubionych przez polskich kibiców streamerów i byłego gracza Virtus.pro Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego śledzą tysiące fanów z całej Polski. Od wtorku 15 czerwca do piątku 18 czerwca „Emeryci” mają meczowy maraton. Na zakończenie zmierzą się z Royal Estate. Czy poprawią swój bilans?

Kolejny sezon ESEA Intermediate powoli dobiega ku końcowi. Niestety, ta edycja w wykonaniu Emeritos Banditos nie należała do najbardziej udanych. Walka do końca maja była całkiem niezła. Bilans „PAGO” i spółki mógł imponować, bo po rozegraniu dziewięciu meczów bilans wynosił 6 zwycięstw i zaledwie 3 porażki. Apetyty wśród kibiców były rozbudzone. Niestety, te umarły w marcu. To był fatalny miesiąc dla „Emeryckiego” składu.

Emeritos Banditos w czerwcu nie wygrało na serwerze jeszcze ani razu! Do swojego bilansu dopisali dwa triumfy, ale tylko po walkowerach przeciwników. Poza tym pozostałe cztery spotkania należały dla ich przeciwników. Trzykrotnie osiągali barierę co najmniej dziesięciu wygranych rund. W piątek 18 czerwca „Emeryci” zagrają ostatnie spotkanie w tym sezonie.

Ich przeciwnikami na mapie de_inferno będzie ekipa Royal Estate. Niemcy mogą pochwalić się lepszym bilansem niż Polacy. Po czternastu spotkaniach mogą poszczycić się 9 zwycięstwami i 5 porażkami. Oni także dopisali sobie dwa triumfy do walkowerach. Mapą wybraną w wyniku veto został de_inferno.

Bilans wyników na mapie de_inferno przed meczem Emeritos Banditos – Royal Estate:

Emeritos Banditos – pięć meczów, cztery zwycięstwa, jedna porażka
Royal Estate – siedem meczów, sześć zwycięstw, jedna porażka

Bilans Niemców na de_inferno jest imponujący, ale warto zwrócić uwagę na męczarnie, które towarzyszyły każdemu spotkaniu. Trzykrotnie o zwycięstwie decydowały dogrywki, w pozostałych przypadkach rywale ugrywali trzynaście, dwanaście i znów trzynaście rund! To szansa dla „Emerytów”!

Czy Emeritos Banditos zakończą sezon zwycięstwem i bilansem 9 zwycięstw – 7 porażek? Transmisja z meczu z Royal Estate na kanałach Twitch graczy „Emerytów”!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem