Crownshot nie znalazł drużyny na przyszły sezon LEC!

Były strzelec SK Gaming poinformował na swoich mediach społecznościowych, że nie wystąpi w żadnej drużynie z europejskiego topu.

To nie pierwsza spora niespodzianka w czasie off-seasonu. Wszystkich zaskoczyło odejście Rekklesa z Fnatic oraz Perkza z G2. Po oficjalnej informacji o opuszczeniu zespołu przez Chorwata w gronie jego ewentualnych następców wymieniano Upseta oraz Crownshota. Sytuacja zmieniła się diametralnie po ogłoszeniu „free agency” przez Rekklesa – to właśnie on jest głównym kandydatem na pozycję strzelca w formacji mistrzów Europy.
Bardzo możliwe, że Crownshot liczył na ofertę właśnie z G2 lub nawet był już w trakcie rozmów. Ci zdecydowali się jednak na ewentualny transfer Szweda. Były strzelec SK o braku opcji w najwyższej europejskiej lidze powiadomił poprzez swój profil na Twitterze.

Najbliższy czas w karierze Crownshot’a będzie bardzo ciekawy – zawodnik będzie musiał zdecydował się na grę w którejś z akademii LEC.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem