Cristiano Ronaldo upomniany o brak maseczki. Oto jak zareagował…

Nawet jeśli nazywasz się Cristiano Ronaldo, musisz stosować się do elementarnych, obowiązujących zasad. Portugalczyk, siedząc na trybunach Estadio do Dragao i oglądając mecz swoich kolegów z Chorwacją, został upomniany za brak maseczki na twarzy.

Cristiano Ronaldo nie wystąpił w pierwszym meczu reprezentacji Portugalii w ramach Ligi Narodów. Kilka dni przed terminem spotkania, w nogę ugryzła go pszczoła. Błaha sytuacja przerodziła się w nieprzyjemną, bolesną infekcję. Piłkarz Juventusu nie mógł uczestniczyć w zajęciach i na mecz z Chorwacją został oddelegowany na trybuny. A tam, jak wiadomo, obowiązywały konkretne zasady. Telewizyjne kamery uwieczniły moment, w którym jakaś odważna pani podchodzi do Cristiano Ronaldo, aby upomnieć go za brak założonej maseczki na twarzy. Gwiazdor przez moment wygląda na zdziwionego, ale nie protestuje i dostosowuje się do prośby. Z pieczołowitością montuje na twarzy maseczkę.

Kibice w mediach społecznościowych żartują: „wyobraź sobie, po prostu wyobraź, że musisz podejść do Cristiano Ronaldo i upomnieć go, by ubrał piep*** maseczkę”.

Pani pracująca przy organizacji spotkania stawiła czoła temu wyzwaniu bardzo dobrze i wyegzekwowała panujące zasady.

Reprezentacja Portugalii, pomimo braku swojego gwiazdora, rozbiła Chorwację aż 4:1. Górowała nad silnym rywalem pod wszelkimi względami. Stworzyła ponad dwukrotnie więcej sytuacji bramkowych i po przerwie mocno wypunktowała Chorwatów. Strzelanie zaczął Joao Cancelo, który popisał się pięknym uderzeniem z dystansu. W drugiej części spotkania dzieła dopełnili Diogo Jota, Joao Felix i Andre Silva. Obrońcy tytułu wciąż niepokonani w Lidze Narodów.

Co za gol Joao Cancelo! Zerwał pajęczynę! Portugalia zabawiła się z Chorwacją

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem