Cracovia – Wisła. Nowa miotła pozamiata w derbach?

Wisła Kraków przed derbami zmieniła szkoleniowca. Podobna sztuka w 2017 roku przyniosła efektowne zwycięstwo na wyjeździe 4:1. Czy nowa miotła, tym razem w postaci Petera Hyballi, również zdoła dać Wiśle dodatkowy zastrzyk energii i przechyli szalę zwycięstwa w Świętej Wojnie na korzyść „Białej Gwiazdy”? Przedstawiamy kursy na derby Krakowa, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

Wisła ma bardzo duży potencjał, a moim zadaniem będzie ten potencjał obudzić. Chcemy grać odważnie, nie bać się i taką mentalność przeniosę na mój zespół – stwierdził na pierwszej konferencji prasowej nowy trener „Białej Gwiazdy”, Peter Hyballa. Czy uda się te słowa zmienić w czyny już od pierwszego spotkania pod wodzą nowego szkoleniowca?

Wisła nie przegra derbów – kurs LV BET: 1.54

Jeśli „derby rządzą się swoimi prawami”, to jednym z nich można nazwać podwyższony poziom boiskowej zaciętości, piłkarskiej agresji i bezkompromisowości. Nikt w Świętej Wojnie nie powinien odstawić nogi, dlatego też raczej nie zabraknie ostrych starć. Czy zakończą się one częstszym sięganiem przez arbitra do kieszonki i wyciąganiem żółtej kartki?

Powyżej 5.5 żółtych kartek w meczu – kurs LV BET: 1.80

W ostatnich trzech spotkaniach Cracovii z Wisłą na stadionie „Pasów” zwyciężali zawodnicy „Białej Gwiazdy”. Co ciekawe, w ostatnich dwóch pojedynkach przechylali szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a jednocześnie nie pozwalali derbowym rywalom na strzelenie choćby jednej bramki. Czyste konto uda się zachować także dziś?

Wisła wygra derby do zera – kurs LV BET: 4.60

Dobrą informacją dla kibiców Wisły Kraków przed derbami może być powrót kapitana i legendy „Białej Gwiazdy”, Jakuba Błaszczykowskiego, który nie grał w ostatnich dwóch spotkaniach. Nawet jeśli nie zagra od pierwszej minuty, to jego wejście może być wartością dodaną dla drużyny Hyballi. Zdobywca dwóch bramek w sześciu meczach tego sezonu udowodnił już niejednokrotnie po swoim powrocie do Polski, że potrafi strzelać w ważnych meczach. W marcu 2019 roku strzelił gola i miał asystę w wygranej 3:2 Świętej Wojnie, w tym roku zaś przyczynił się do wyjazdowego zwycięstwa 2:0. Kuba i tym razem poprowadzi Wisłę do zwycięstwa w derbach?

Bramka Błaszczykowskiego – kurs LV BET: 4.60

Derbowe spotkanie na stadionie przy ul. Kałuży zapowiada się bardzo emocjonująco zarówno pod kątem historycznym, geograficznym czy kibicowskim, ale też sportowym. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli, a triumf „Białej Gwiazdy” spowodowałby przeskoczenie „Pasów” w ekstraklasowej stawce. Duży kurs od LV BET na Wisłę Kraków zaś może przynieść podwójną radość w przypadku wygranych derbów!

Wygra Cracovia – 2.35
Remis – 3.30
Wygra Wisła Kraków – 3.05

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem