„CoreJJ” nie zagra z „Hans samą” na start sezonu LCS

Start sezonu LCS za rogiem, a Team Liquid już musi borykać się z problemami natury kadrowej. "CoreJJ" nie otrzymał statusu rezydenta, więc zespół będzie musiał rotować zawodnikami na dolnej alei.

Już w ten weekend rozpocznie się nowy sezon League of Legends Championship Series. 2022 rok zainaugurują rozgrywki LCS Lock-in, w których weźmie 10 amerykańskich ekip. Mimo, że zawody się jeszcze nie zaczęły, to jeden z zespołów ma dość skomplikowany problem natury kadrowej.

Zobacz również: Tomasz „Eścik” Skwarczyński nowym midlanerem GamerLegion!

Okazuje się, że organizacja nie zdąży uzyskać statusu rezydenta dla jednego ze swoich graczy – Jo „CoreJJ’a” Yong-ina. Mimo, że zawodnik od dłuższego czasu przebywa w Stanach Zjednoczonych, to „papierologia” zajmuje na tyle dużo czasu, że na start sezonu „CoreJJ” będzie zajmował miejsce importa w zespole. Komplikuje to więc sprawę wspólnych występów ze Stevenem „Hans samą” Livem, który tej zimy trafił do TL z Rogue. Liquid zdecydowało więc, że w pierwszym tygodniu wystąpią dwa duety – „CoreJJ” zagra u boku Seana „Yeona” Sunga, a „Hans sama” sparuje się z Billem „Eylą” Nguyenem. Pozostała część składu nie ulegnie żadnej zmianie – na topie zagra „Bwipo”, w jungli „Santorin”, a na midzie „Bjergsen”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem