Coraz większe problemy naszych grupowych rywali

09.06.2021
Dwa mecze przygotowawcze raczej zrodziły nowe pytania, a nie na odpowiedziały. Powinniśmy się jednak cieszyć, że z takimi problemami się zmagamy. Z gorszymi kłopotami zmagają się jednak nasi grupowi rywale. Głównie covidowymi.

Do reprezentacji Hiszpanii oraz Szwecji wdarł się koronawirus. Pomimo bańki i obostrzeń nie udało się uniknąć zakażeń, dlatego teraz obie nacje mają duży problem. Nie wiadomo za bardzo jak się zachować i pozostaje jedynie czekać na wyniki testów. Jesteśmy w czasach, gdzie karty w grze rozdaje koronawirus. Jakie szczęście, że na razie my nie mamy takich problemów i  zastanawiamy się kto na jakiej pozycji, a nie, czy będzie trzeba oddać mecz walkowerem. Taka sytuacja też może się zdarzyć. W reprezentacji Hiszpanii oficjalnie są dwa potwierdzone przypadki. Wiadomo, że to Sergio Busquets oraz Diego Llorente. Hiszpanie jednak mają obawy, że to nie koniec, dlatego do EURO przygotowują się w dwóch „bańkach”, a Luis Enrique ma do dyspozycji 41 piłkarzy.

Panika jest także w obozie szwedzkim. Tam również mamy do czynienia z dwoma przypadkami.

Szwedzkie media są jednak przekonane, że to nie koniec. Przygotowania do turnieju zostały całkowicie przejęte przez koronawirusa. U Szwedów problemem jest również to, że tylko dwóch piłkarzy się zaszczepiło. Podczas gdy inni ogłaszają stany kryzysowe czy grają młodzieżówką w sparingu, Polacy w spokoju przygotowują się do EURO. Mamy nadzieję, że piłkarskiego święta nie popsuje koronawirus. Pierwszy mecz Szwedzi z Hiszpanami zagrają przeciwko sobie 14 czerwca. Do tego czasu może się dużo zdarzyć.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem