Complexity zainteresowane pozyskaniem składu Copenhagen Flames!

Duńczycy z Copenhagen Flames mogą niebawem zmienić barwy. Według ostatnich informacji pozyskaniem całej piątki zainteresowane jest Complexity.

Bez wątpienia Copenhagen Flames to jedno z objawień końcówki 2021 roku na scenie CS:GO. Duńska formacja świetnie zaprezentowała się podczas PGL Major Stockholm 2021 i awansowała do najlepszej dziesiątki prestiżowego rankingu HLTV. Przyszłość zespołu w organizacji stanęła więc pod znakiem zapytania.

Zobacz również: Spore zmiany w Anonymo. „Skład przejdzie gruntowną restrukturyzację”

Zaraz po Majorze zaczęło się mówić o ewentualnym transferze całej drużyny. CPH Flames zdradziło, że nie stać ich na zatrzymanie zawodników i rozważą sprzedaż do innej organizacji. Według serwisów HLTV, Jaxon oraz Esport Fire zainteresowanie pozyskaniem „roeJa” i spółki wykazuje Complexity. „The Juggernaut” przed końcem sezonu pożegnał się z zawodnikami CS:GO i poszukuje opcji na przyszły rok. Zarząd organizacji mówił o nowym starcie, a taki na pewno może zaserwować zespół „Płomieni”.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem