Complexity ma nowego właściciela. Kwota zakupu udziałów zwala z nóg!

Nowy epizod w historii Complexity rozpoczyna się właśnie teraz. GameSquare Esports wykupiło 100% udziałów organizacji i tym samym zostało nowym właścicielem "The Juggernaut".

O ewentualnej sprzedaży Complexity nie mówiło się praktycznie nic. Informacja o transakcji spadła więc na fanów jak grom z jasnego nieba. 100% udziałów zostało wykupionych przez GameSquare Esports – kanadyjską spółkę akcyjną, która jest właścicielem takich marek jak Code Red Esports, Gaming Community Network i Rainbow7. Kwota, za którą GSE nabyło udziały w Complexity, wyniosła… blisko 27 milionów dolarów!

Zobacz również: Kamil “KEi” Pietkun odsunięty od głównego składu Anonymo!

Do tej pory właścicielem organizacji było Jerry Jones Family, a na jej czele stał Jason Lake. Czy CEO zostanie zwolniony? Nic bardziej mylnego, Lake został bowiem na stanowisku, a dodatkowo będzie globalnym szefem ds. esportu całej spółki GameSquare Esports. Jerry Jones Family nie pozostało dłużne GSE i… wykupiło ich akcje! JJF zainwestowało niespełna 7 milionów dolarów, więc można powiedzieć, że finalnie sprzedaż Complexity zamknęła się w okolicach 20 milionów dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem