„Co to, kur…, jest? Zlatan was nauczy!” Ibra trolluje kolegów z Manchesteru United

Zlatan Ibrahimović zadbał o nietypową motywację kolegów z Manchesteru United. Przed niedzielnym meczem z Watfordem za pośrednictwem mediów społecznościowych wysłał wiadomość skierowaną konkretnie do Jessiego Lingarda i Andreasa Pereiry.

Ibrahimović minimalnie, ale tylko o włos, mija się z prawdą – wszak Andreas Pereira akurat ma jedną zdobytą bramkę, przeciwko Brighton w listopadzie. Co w zasadzie nie zmienia jednak czegokolwiek w odbiorze tego piłkarza. Faktycznie, subaryczny bilans Lingarda i Pereiry w Premier League to w tym sezonie 43 występy i tylko 1 trafienie.

„20 meczów, 0 goli – co to, kur**, jest? Chcecie się nauczyć strzelać, zapraszam do mojej szkoły. Ja was nauczę!”

https://twitter.com/FutbolBible/status/1231477541220864001?s=20

Ktoś mógłby zapytać czy bilans 2 goli w 7 meczach Serie A i siódme miejsce w tabeli Milanu uprawnia Zlatana do udzielania publicznych lekcji, ale akurat jego ego miałoby się dobrze nawet gdyby zawodził w trzeciej lidze Grenlandii.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem