Club Brugge z „mattym” i „n0ticem” w składzie zostało mistrzem Beneluxu!

Sukces Mateusza „matty'ego” Kołodziejczyka i Mateusza „n0tice'a” Wolniaka. Ich zespół - Club Brugge - w sobotę został mistrzem Beneluksu.

Polacy w ostatnim czasie radzą sobie poza granicami naszego kraju. Tydzień temu mistrzem Wielkiej Brytanii został Oskar „oskarish” Stenborowski, który zastąpił jednego z zawodników CeX Endpoint podczas play-offów mistrzostw. W sobotę zaś Mateusz „matty” Kołodziejczyk i Mateusz „n0tice” Wolniak wraz ze swoim Club Brugge walczyli o mistrzostwo Beneluksu.

Zobacz również: HONORIS z awansem do półfinałów ESL Mistrzostw Polski!

Zespół z dwoma Polakami w składzie w czasie play-offów nie stracił ani jednej mapy. W wielkim finale turnieju zmierzyli się oni z LowLandLions, a przeciwnikom oddali zaledwie 14 rund w obu mapach. Zwycięstwo w rozgrywkach zapewni im nie tylko 5 tysięcy euro nagrody pieniężnej, ale również awans na ENC Global Playoff Spring. Ten zawody są o tyle istotne, gdyż dzięki nim można uzyskać awans na IEM Cologne oraz IEM Summer.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem