Cloud9 przeprowadzi zmiany w dywizji CS:GO?

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem Cloud9 zdecyduje się na przeprowadzenie roszad kadrowych. Z zespołem ma pożegnać się Timofey "interz" Yakushin, a zastąpić ma go Timur "buster" Tulepov.

Cloud9 pozyskując zespół Gambit spodziewał się szybkiej spłaty inwestycji w postaci bardzo dobrych wyników w najważniejszych turniejach. Poza drobnymi przebłyskami ekipa C9 jednak zawodziła, a czarę goryczy przelać miał występ na drugim Majorze w 2022 roku – Intel Extreme Masters Rio. Z powodu niespełnienia oczekiwań formację najprawdopodobniej czekają zmiany kadrowe.

Zobacz również: Boombl4 wolnym agentem. Kontrakt z Na’Vi wygasł

Zdaniem portalu HLTV osobą, która straci miejsce w składzie jest Timofey „interz” Yakushin. Rosjanin występuje w zespole od października 2020 roku, jednak wszystko wskazuje na to, że to koniec jego przygody z dotychczasowymi kolegami z drużyny. Jego miejsce w składzie ma zająć gracz Virtus.pro, Timur „buster” Tulepov. 23-latek ostatni mecz rozegrał podczas PGL Major Antwerp, po którym został przesunięty na rezerwę. Od tego czasu pozostawał nieaktywny, jednak „Chmurki” postanowiły dać mu szansę. Wcześniej wspomniane źródło poinformowało, że strony są już bardzo bliskie osiągnięcia pełnego porozumienia, a transfer Kazacha jest już tylko kwestią czasu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem