Cloud9 pozyska nowego trenera i rezerwowego zawodnika?

Przed zakończeniem 2020 roku Cloud9 pożegnało się z ówczesnym trenerem - Aleksandarem "kassadem" Trifunoviciem. Przyszedł czas na uzupełnienie luk kadrowych i pozyskanie nowych twarzy do organizacji.

Odejście „kassada” z Cloud9 było dość nieoczekiwane. Cały zespół CS:GO pracował ze sobą niespełna 4 miesiące i wydaje się, że to za mało do uzyskania świetnych wyników. Problemem zespołu była jednak różnica zdań pomiędzy prowadzącym – Alexem „ALEX” McMeekinem – a trenerem. Finalnie „Chmurki” pożegnały się z doświadczonym szkoleniowcem.

Zobacz również: Pierwsze zmiany w Cloud9 – trener opuszcza organizację

Przyszedł jednak czas na pozyskanie nowego trenera. Według Rush B Media miejsce Serba ma zająć Chris „Elmapuddy” Tebbit, który w zeszłym roku współpracował z Gen.G. Drużynę poprowadził do zwycięstwa w DH Open Anaheim oraz ESL One: Road to Rio. Australijczyk pracował wcześniej w Cloud9 – w 2019 roku pełnił rolę asystenta pierwszego trenera zespołu.

Dodatkowo Cloud9 jest zainteresowane pozyskaniem szóstego zawodnika. Według doniesień organizacja obserwuje sytuację Ericka „Xeppaa” Bacha. 20-latek w zeszłym sezonie reprezentował barwy Chaos Esports Club, z którym awansował do zamkniętych kwalifikacji IEM Katowice 2021, jednak organizacja zakończyła działania w obrębie CS:GO.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem