Cloud9 i Hanwha Life Esports z awansem do main eventu Worlds 2021

Faza play-in mistrzostw świata w League of Legends jest już historią. Awans do najważniejszego turnieju w roku uzyskały Cloud9 oraz Hanwha Life Esports.

Od początku tego tygodnie rozgrywane były spotkania w ramach play-inów Worlds 2021. Początkowo zespoły rywalizowały w grupach, a bezpośredni awans do main eventu uzyskiwały dwie najlepsze formacje (po jednej z grupy) oraz najlepsze drużyny fazy pucharowej. Przepustkę jako pierwsze wywalczyły Detonation FocusMe oraz LNG Esports, a w piątek i sobotę rozegrano play-offy.

Zobacz również: LOL: Riot Games zapowiada zmiany. W grze pojawią się dwa nowe smoki!

O awans walczyło sześć drużyn – PEACE, RED Kalunga, Galatasaray, Beyond Gaming, Hanwha Life Esports i Cloud9. W meczach o miejsce w Worlds 2021 HLE mierzyło się z Beyond, a C9 podejmowało PEACE. Spotkania zakończyły się kompletną dominacją faworytów, czyli ekipy „Perkza” i „Defta”. Tym samym miejsca w mistrzostwach świata trafiły w ręce zespołów z Ameryki i Południowej Korei. Teraz pozostało tylko czekać na start zmagań, który zaplanowany jest na poniedziałek.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem