„Cinkrof” zagra w drugim finale EU Masters z rzędu!

Znamy pierwszego finalistę letniej edycji EU Masters. Jakub "Cinkrof" Rokicki razem ze swoim Karmine Corp pokonał niemieckie BIG i to on powalczy o tytuł.

Po jednodniowej przerwie powróciliśmy do rozgrywek związanych z play-offami EU Masters 2021 Summer. We wtorek rozegrany został pierwszy z półfinałów, w którym zobaczyliśmy dwóch zawodników z Polski – Karmine Corp Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego podejmowało BIG z Dawidem „Melonikiem” Ślęczką w składzie.

Zobacz również: „Polskie” Misfits Premier z pewnym awansem do półfinałów EU Masters

Ta seria zdecydowanie zasługuje na miano przedwczesnego finału. Możemy się tylko cieszyć, że w tej edycji zmieniono system i wszystkie spotkania fazy play-off są rozgrywane w systemie „best of 5”. Już od samego początku mecz był bardzo wyrównany i obie ekipy szły łeb w łeb. Na pierwszej mapie triumfowała jednak ekipa „Melonika”, która zagrała lepiej w środkowej i późnej fazie. Później do głosu doszło KCorp, które nie tylko wyrównało stan spotkania, ale i wyszło na prowadzenie. Ostatniego słowa nie powiedziała jednak niemiecka formacja, której udało się doprowadzić do remisu. Wszystko wyjaśniło się więc na mapie numer 5. W „deciderze” wicemistrzowie Francji byli jednak znacznie lepsi i kontrolowali przebieg gry od samego startu, co pozwoliło im na szybkie zamknięcie półfinału na swoją korzyść.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem