„Cinkrof” ma nowego kolegę -„Cabochard” toplanerem Karimine Corp!

Lucas „Cabochard” Simon-Meslet wraca do gry! Francuski toplaner dołączył do zespołu występującego w lidze francuskiej - Karmine Corp. Oznacza to, że będzie współpracował z Jakubem "Cinkrofem" Rokickim.

Niewiele dzieli nas od startu kolejnego splitu, więc drużyny dopinają ostatnie sprawy przed rozpoczęciem rozgrywek. Już 8 czerwca rozpocznie się francuskie LFL, a jedna z najlepszych formacji regionu, Karmine Corp, pozostawali bez jednego zawodnika. Adam „Adam” Maanane po świetnej pierwszej części sezonu wypracował sobie transfer do Fnatic, a do wczoraj jego poprzednia drużyna nie zaprezentowała jego następcy.

Zobacz również: Wielka zmiana w Cloud9. „Zven” przesunięty do akademii!

W sobotę wszystko stało się jednak jasne. Doświadczony zawodnik – Lucas „Cabochard” Simon-Meslet – został nowym członkiem zespołu KCorp. Ostatni raz Francuz występował poza LEC aż 7 lat temu, gdyż w ostatnich latach reprezentował barwy Gambit oraz Team Vitality. 24-latek zostanie więc zawodnikiem zwycięzcy EU Masters oraz klubowym kolegą… Polaka! Mowa oczywiście o Jakubie „Cinkrofie” Rokickim, który w Karmine Corp występuje od grudnia 2020 roku.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem