„Cinkrof” i jego Karmine Corp z awansem do półfinału EU Masters!

Trzeci ćwierćfinał letniej edycji European Masters za nami. Karmine Corp z "Cinkrofem" w składzie wygrało z UCAM Esports Club i pozostaje w grze o tytuł najlepszej drużyny lig regionalnych.

Mimo, że żadnej polskiej drużyny w EU Masters już nie ma, to o mistrzostwo nadal walczy kilku naszych rodaków. Reprezentantów Polski w składach mają dwie francuskie i jedna niemiecka formacja. W półfinale po zwycięstwie z IHG zameldowało się BIG z „Melonikiem” w składzie, a w niedzielę Misfits Premier z czterema biało-czerwonymi powalczy z Vodafone Giants. W sobotę zaś Karmine Corp „Cinkrofa” mierzyło się z hiszpańskim UCAM Esports Club.

Zobacz również: BIG zdecydowanie lepsze od PDW. Polacy kończą udział w EU Masters

Mecz pomiędzy Hiszpanami a Francuzami nie należał do najbardziej wyrównanych. Można powiedzieć, że Karmine Corp całkowicie zdominowało przeciwników. Co więcej – ekipa z Półwyspu Iberyjskiego nie wygrała żadnej mapy i na żadnej z nich nie była nawet bliska zwycięstwa. Porażka eliminuje ich z turnieju, a KC gra dalej. Ich przeciwnikiem w półfinale będzie zwycięzca jutrzejszego spotkania pomiędzy akademią Misfits a Vodafone Giants.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem