„Ciasteczko” Trenta-Alexandra Arnolda! Asysta idealna… [WIDEO]

08.01.2023
Remisem 2:2 zakończył się sobotni mecz 1/32 finału FA Cup pomiędzy Liverpoolem a Wolverhampton. O awansie do kolejnej fazy przesądzi mecz rewanżowy. Spotkanie ustawił fatalny błąd Alissona Beckera.

Już w 26. minucie Wolverhampton wyszło na prowadzenie po fatalnym, niefrasobliwym wyprowadzeniu piłki przez bramkarza Liverpoolu. Alisson zagrał piłkę centralnie pod nogi Goncalo Guedesa.

Fatalny błąd bramkarza Liverpoolu:

Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą. I znów było na czym zawiesić oko. Tym razem do siatki trafił Darwin Nunez, a wcześniej całą robotę wykonał Trent-Alexander Arnold, który popisał się idealną asystą. Urugwajczyk tylko dołożył nogę.

W drugiej połowie spotkania padły jeszcze dwie bramki. Najpierw trafił Mohamed Salah. Wynik na 2:2 ustalił Hwang Hee-Chan. O awansie w FA Cup przesądzi mecz rewanżowy.