Ciarki! Gol Cristiano Ronaldo z perspektywy murawy

Cristiano Ronaldo w doskonałym stylu przywitał się z kibicami Manchesteru United. Powrót na Wyspy okrasił dwoma golami strzelonymi Newcastle i swoją legendarną cieszynką, po której Old Trafford eksplodowało z radości. Gołym okiem widać, jaką energię dał ten transfer całemu klubowi.

Po ostatnim gwizdku Portugalczyk udzielił pompatycznego wywiadu, w którym dziękował za to, że fani przez cały mecz skandowali jego nazwisko. Przyznał, że dzień wcześniej wygłosił krótką przemowę w szatni. Dał sygnał kolegom, że interesuje go tylko wygrywanie – Manchester United ma wspaniały zespół, który musi urosnąć mentalnie, a finalnie stać go na wygranie Premier League czy nawet Ligi Mistrzów. Zdaniem Ronaldo, to musi być celem. „Od pierwszego dnia mojego pobytu myślę tylko o wygrywaniu” – zapewnił.

Z Newcastle udało się to bez większego problemu. CR7 otworzył wynik w doliczonym czasie pierwszej połowy. Wykazał się instynktem snajpera, dobijając piłkę sparowaną przez bramkarza. Po przerwie, przy stanie 1:1, wykorzystał prostopadłe podanie od Luke’a Shawa i mocnym uderzeniem między nogami Fredericka Woodmana ponownie trafił do siatki.

Profil Manchesteru United w mediach społecznościowych udostępnił wideo pokazujące drugą bramkę Ronaldo, a następnie jego charakterystyczną cieszynkę z perspektywy narożnika boiska.

Old Trafford wybucha radością w momencie, gdy piłka przeszywa linię bramkową, a następnie mocno reaguje na to w jaki sposób Portugalczyk okazuje swoją radość po golu. Warto zobaczyć!