Christopher „GeT_RiGhT⁠” Alesund zawiesza swoją karierę w CS:GO!

Smutna informacja dla fanów CS:GO - Christopher "GeT_RiGhT⁠" Alesund ogłosił, że zawiesza swoją karierę. Szwed nie wyklucza, że przerwa w grze może zamienić się w emeryturę.

Informacja o czasowym odejściu „GeT_RiGhT’a” od CS:GO spadła na fanów jak grom z jasnego nieba. Mimo, że 30-latek od września pozostawał tylko rezerwowym drużyny Dignitas, to mało kto spodziewał się takiej decyzji. Swoje przemyślenia wyznaje w rozmowie z serwisem HLTV.

Nie mówię, że przechodzę na emeryturę, bo nie wiesz, co się stanie. Może pewnego dnia poczuję potrzebę powrotu do rywalizacji. Na ten moment biorę sobie przerwę, a ona może przeistoczyć się w emeryturę lub nie. Kto wie? Przyszłość wszystko wyjaśni – powiedział Alesund

Szwed nie zniknie jednak z przestrzeni internetowej. „GeT_RiGhT” ma w planach rozwijanie swojej kariery jako streamer i twórca internetowy. Zdementował również plotki, jakoby miałby rozpocząć przygodę z grą od Riot Games, czyli VALORANT. Przyznał, że podczas swoich transmisji nie będzie ograniczać się do jednego tytułu.

Christopher „GeT_RiGhT⁠” Alesund to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników CS:GO w historii. Występował w barwach Ninjas in Pyjamas, Dignitas, SK Gaming oraz Fnatic. Na swoim koncie ma niezliczone sukcesy na największych turniejach na świecie. Dwukrotnie został wybrany najlepszym zawodnikiem na świecie (2013 i 2014 rok).

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem