Chris Smalling z ofertą powrotu do Premier League

Obrońca AS Romy, Chris Smailling, tego lata może powrócić do ojczyzny. Według Gianluci Di Marzio usługami zawodnika zainteresowany jest Everton.

W sezonie 2019/2020 Chris Smalling został wypożyczony z Manchesteru United do AS Romy. W ostatniej kampanii Anglik zdecydowanie odbudował formę i stał się jednym z najlepszych defensorów ligi włoskiej. W tym roku sprawy nabrały jednak innego toru. Częste kontuzje wyeliminowały Smallinga z gry na znaczną część sezonu. Dodatkowo stery w zespole Romy przejął Jose Mourinho, który nie będzie trzymał 31-latka na siłę. Portugalczyk chciałby nawet pozyskać obrońcę o innym profilu, więc konkurencja o podstawową jedenastkę na pewno stałaby się trudniejsza.

Zobacz również: Tottenham zrezygnował z dwóch kandydatów na trenera

Z tego powodu Chris Smalling może zmienić klub już tego lata. Drużynę ze stolicy Włoch do sprzedaży byłego zawodnika „Czerwonych Diabłów” może skłonić chęć pozyskania funduszy na nowe transakcje. Według Gianluci Di Marzio usługami defensora zainteresowany jest Everton. Smalling mógłby zostać liderem bloku defensywnego „The Toffees”, gdyż trójka Michael Keane, Yerry Mina, Mason Holgate nie do końca spełnia pokładane w nich nadzieje.

Aktualnie transfermarkt.de wycenia środkowego obrońcę na 12 milionów euro. Ekipa z Goodison Park musiałaby się przygotować na wydatek rzędu 15-20 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem