Chris „chrisJ” de Jong może wrócić do składu FunPlus Phoenix!

Istnieje szansa, że Chris "chrisJ" de Jong powróci do składu FunPlus Phoenix. O sytuacji pomiędzy Holendrem a drużyną wypowiedział się kapitan zespołu - Martin "STYKO" Styk.

FunPlus Phoenix wróciło na scenę Counter Strike: Global Offensive w styczniu 2021 roku. W szeregi zespołu wstąpił prawie cały skład byłego GODSENT, który miał zostać uzupełniony o kogoś z dwójki Chris „chrisJ” de Jong – Miikka „suNny” Kemppi. Drużyna trenowała oraz rozegrała dwa turnieje z Holendrem, jednak rozmowy pomiędzy zawodnikiem a organizacją upadły. Z tego powodu w rolę stand-ina w ESL Pro League wcielił się „suNny”.

Temat „chrisaJ” jednak powrócił. Kapitan zespołu, Martin „STYKO” Styk, podczas ostatniego odcinka „HLTV Confirmed” opowiedział o kulisach ewentualnego transferu.

Mimo tego, że jesteśmy zdemotywowani, widzimy szansę dla naszego składu. „chrisJ” chce do nas wrócić, a my chcemy jego powrotu. Jeśli wszystko zostanie dopięte, to uważam, że w drugiej połowie roku uda nam się wejść do czołowej dziesiątki światowego rankingu, zakwalifikujemy się do Majora. Nic nie jest jeszcze podpisane, ale sprawa wygląda o wiele bardziej optymistycznie, niż kilka miesięcy temu. Chcemy ze sobą grać – powiedział „STYKO”.

Zobacz również: Wisła All in Games! o krok od awansu do play-off Snow Sweet Snow 3!

Aktualnie „ChrisJ” nadal jest zawodnikiem mousesports. Jego kontrakt nadal obowiązuje, jednak jego przyszłość jest już przesądzona. Po blisko 8 latach holenderski zawodnik opuści organizację. W FPX występował w lutym na zasadzie wypożyczenia.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem