Chiellini wciąż nie przedłużył kontraktu z Juve. „Nie dzieje się nic nowego”

Giorgio Chiellini wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Juventusem. Włoch jest aktualnie wolnym zawodnikiem, a głos w sprawie jego przyszłości zabrał agent - Davide Lippi.

Niespełna dwa tygodnie temu Giorgio Chellini cieszył się z mistrzostwa Europy zdobytego z kadrą Włoch, jednak czas powrócić do klubowej rzeczywistości. Włoski defensor jest na ten moment wolnym zawodnikiem, gdyż jego kontrakt z Juventusem wygasł 30 czerwca tego roku. Od tego czasu obrońca nie parafował nowej umowy. Głos w tej sprawie zabrał jego agent – Davide Lippi.

Giorgio chce zostać w Juventusie, ale małżeństwa są zawierane we dwoje. Chiellini jest bardzo spokojny. Na razie nie dzieje się nic nowego. Na pewno myślenie o Chiellinim z dala od boisk piłkarskich byłoby absurdalne. Z pewnością będzie dalej grał – powiedział Lippi.

Zobacz również: Mariusz Stępiński blisko zmiany klubu. Konkretne oferty na stole

Nie musimy się więc obawiać o zakończenie kariery przez sympatycznego Włocha. Kwestia kontraktu pozostaje jednak niejasna. Ostatnio spekulowało się o zainteresowaniu jego osobą przez Real Madryt. Start Serie A planowany jest na połowę sierpnia, więc strony mają jeszcze trochę czasu do negocjacji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem