Chelsea znów gotowa rozbić bank. Daje 100 milionów za gwiazdę Euro!

Chelsea FC jest gotowa dokonać kolejnego wielkiego transferu - informuje ceniony niemiecki dziennikarz Christian Falk. Redaktor "Sport Bilda" twierdzi, że londyńczycy wykładają okrągłe 100 milionów euro na Federico Chiesę. Juventus na razie odrzuca ofertę.

Ofensywny piłkarz Juventusu z bardzo dobrej strony pokazał się podczas mistrzostw Europy, które Włosi zakończyli jako zdobywcy tytułu. Chiesa świetnie zagrał zwłaszcza w decydujących spotkaniach z Hiszpanią i Włochami. Od kilku dni media w Europie informują, że 23-latkiem z Juventusu interesują się inne topowe zespoły. Sporo pisze się o Bayernie Monachium. Corriere dello Sport twierdzi, że Bawarczycy zaproponowali aż 80 milionów euro, co jak na kwoty płacone przez nich byłoby wielkim wysiłkiem. „Sport Bild” twierdzi jednak, że w Bawarii zdają sobie sprawę, że nie spełnią finansowych oczekiwań.

Christian Falk podaje, że do licytacji o Chiesę włącza się także Chelsea, która zdolna jest do zapłacenia dużych pieniędzy! Pierwsza oferta miała opiewać na 100 mln euro.

Szereg trenerów i dyrektorów sportowych twierdzi, że transfery wykonywane tuż po wielkich imprezach są szczególnie zdradliwe, bo ceny rosną niebotycznie i łatwo o kosztowną pomyłkę. Chelsea nie wydaje się tym aktualnie przejmować.

Transfer w letnim oknie, na dziś, wydaje się mało prawdopodobny. Stanowisko Juventusu jest twarde i brzmi: Federico Chiesa ma być centralnym punktem Juventusu pod wodzą Massimiliano Allegriego.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem