Chelsea podjęła decyzję w sprawie Lukaku!

Koniec zamieszania na linii Thomas Tuchel - Romelu Lukaku. Menedżer Chelsea rozmawiał w poniedziałek z Belgiem o jego kontrowersyjnym wywiadzie, który wywołał dużą złość kibiców oraz spowodował odstawienie piłkarza od składu na ostatnie spotkanie ligowe. Według Fabrizio Romano, sytuacja została pozytywnie wyjaśniona.

Romelu Lukaku przed kilkoma dniami udzielił głośnego wywiadu dla Sky Sports Italia. Wyraził w nim głęboką tęsknotę za Interem Mediolan. Zasugerował, że wcale nie chciał zmieniać barw. Zmusiła go do tego sytuacja finansowa klubu, w którym nota bene chciałby w przyszłości znów występować. Słowa piłkarza zostały odebrane jako brak szacunku wobec obecnego pracodawcy i jego kibiców. Belg nie znalazł się w kadrze Chelsea na hitowe starcie z Liverpoolem. Thomas Tuchel nie krył, że nie podobały mu się wypowiedzi piłkarza i musi je z nim osobiście wyjaśnić.

– Oczywiście, że nam się to nie podoba. Powoduje hałas, którego nie potrzebujemy. Porozmawiam z Lukaku, bo nie odniosłem wrażenia, by był u nas nieszczęśliwy. Wręcz odwrotnie.

Jak poinformowali Gianluca di Marzio oraz Fabrizio Romano, spotkanie odbyło się w poniedziałek i przyniosło oczekiwany efekt. Chelsea nie ukaże Lukaku. Nie ma również tematu jego zimowego transferu.

Romano twierdzi, że Belg wykazywał dużą chęć do gry podczas treningu, który odbył się bezpośrednio po jego rozmowie z Tuchelem. Możliwe, że już w środę wróci do składu na mecz EFL Cup z Tottenhamem. Chelsea nie chce wyciągać wobec Lukaku poważnych konsekwencji. Absolutnie nie ma również tematu jego sprzedaży.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1478118299024203778

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem