Chelsea pobije latem klubowy rekord? Ma plan na napastnika!

Dziennikarze The Athletic twierdzą, że pomimo kryzysu na rynku piłkarskim, Chelsea FC jest gotowa pobić latem klubowy rekord transferowy, by pozyskać Erlinga Haalanda z Borussii.

Erling Haaland posiada w kontrakcie klauzulę wykupu na poziomie 75 milionów euro, która jednak będzie możliwa do aktywowania dopiero w 2022 roku. Zdaniem dziennikarzy The Athletic, londyńczycy są zdeterminowani, by zaoferować Borussii większe pieniądze i i skusić Haalanda do transferu już latem. Z automatu mówimy zatem o kwotach powyżej 80 milionów euro, co oznaczałoby ustanowienie nowego rekordu transferowego i przebicie pieniędzy wydanych na Kępę czy Kaia Havertza.

Wiadomość ma dość sensacyjny charakter, jednak zważywszy na politykę, jaką Chelsea zaprezentowała już minionego lata, kupując najwięcej i najdroższej w topowych ligach Europy, trudno ją lekceważyć.

Rozwój karier Kaia Havertza czy Timo Wernera w Premier League sugeruje, że Chelsea może nie udać się zalać problemu pieniądzem. Ale najwyraźniej londyńczycy nie zamierzają schodzić z tej drogi i zasadzają się na kolejne hitowe transfery. Wyłożenie walizki pieniędzy na Erlinga Haalanda wydaje się jedynym sposobem, by wyprzedzić konkurencję i pozyskać go wcześniej niż ustawi się do niego kolejka chętnych z całej Europy.

https://twitter.com/Hindsight_VT/status/1351101922703454210

W czerwcu 2021 roku wygasa kontrakt 34-letniego Oliviera Giroud. Prawdopodobnie nie zostanie przedłużony, a The Blues będą szukali jakościowego następcy.

Na takich warunkach Milik trafi do Marsylii. Fabrizio Romano zdradza szczegóły!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem