„Chcemy dobrze reprezentować Polskę” – rozmowa z Grzegorzem „SZPERO” Dziamałkiem

Trwa rywalizacja w Intel Extreme Masters Katowice 2021, w której udział bierze Wisła All in! Games Kraków. Między innymi o turnieju oraz celach na zbliżający rok opowiedział kapitan Wisły, Grzegorz “Szpero” Dziamałek.

Nie brakowało emocji, choć niestety zabrakło zwycięstwa. W pierwszym meczu na IEM Katowice 2021 Wisła All in! Games Kraków przegrała z Virtus.pro. Dziś rozegra drugie spotkanie, a jej przeciwnikiem będzie compLexity. Nie tylko o turnieju, ale też o e-sportowej sekcji „Białej Gwiazdy” opowiedział w rozmowie z LV BET jeden z weteranów polskiej sceny Counter-Strike i lider zespołu. – Intel Extreme Masters Katowice to jeden z najważniejszych turniejów w roku, jeśli chodzi o CS’a na świecie. Grają w nim największe zespoły, a ponadto jest to największy tego typu turniej w Polsce. Udział w nim to na pewno wielki prestiż. Możemy być zadowoleni, że uczestniczymy w tym wydarzeniu – przyznał zawodnik Wisły All in! Games Kraków, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek.

Cała rozmowa dostępna poniżej:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem