Charlotte FC zapowiada transfer polskiego piłkarza? To Jan Sobociński z ŁKS!

W 2022 roku do Major League Soccer dołączy nowy klub - Charlotte FC. Zespół budowany przez amerykańskiego miliardera, właściciela klubu NFL Carolina Panthers, już teraz rozpoczyna kompletowanie kadry. Niespodziewanie znajdzie się w niej Jan Sobociński z ŁKS! 

Nowy twór na amerykańskiej mapie piłkarskiej poinformował w mediach społecznościowych, że niebawem będzie miał dla swoich kibiców pierwsze informacje transferowe. Zdradził jednocześnie, że chodzi o piłkarza rodem z Polski.

Jako pierwszy do szczegółów transakcji dotarł Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl. 

Okazuje się, że bohaterem sensacyjnego transferu do Major League Soccer jest Jan Sobociński z Łódzkiego Klubu Sportowego!

Sobociński to jeden z najzdolniejszych stoperów młodego pokolenia, młodzieżowy reprezentant Polski. W najbliższym półroczu ma wielką szansę wrócić do Ekstraklasy z ekipą ŁKS-u, którego jest podstawowym i kluczowym piłkarzem.

Decyduje się na bardzo ciekawy ruch. Jego transfer do Charlotte może w praktyce wydarzyć się nawet późną jesienią 2021 roku, wszak klub jest dopiero na etapie formowania. Na podobnych zasadach zakontraktowani zostali już dwaj inny piłkarze. Sergio Ruiz z Racingu Santander, którego od razu wypożyczono na 18 miesięcy do UD Las Palmas oraz Riley McGree, wypożyczony do angielskiego Birmingham City.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem