Cezary Kulesza zaskoczy wyborem nowego selekcjonera?!

Cezary Kulesza zdradził, że podjął już decyzję w sprawie wyboru nowego selekcjonera. Piotr Koźmiński z „WP SportoweFakty” poinformował, że kadrę ma przejąć nieoczekiwany kandydat.

Od blisko czterech tygodni trwa poszukiwanie nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Chwilę po zakończeniu mundialu w Katarze PZPN poinformował o nieprzedłużeniu wygasającej wraz z końcem roku umowy z Czesławem Michniewiczem, a Cezary Kulesza przebierał w kandydaturach na nowego trenera kadry. Dziś prezes związku zdradził, że decyzja jest już podjęta, a zdaniem Piotra Koźmińskiego z „WP SportoweFakty” wyścig o posadę wygra „czarny koń”.

Zobacz również: Memphis Depay dogadał się z nowym klubem!

Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma zostać Fernando Santos!

Wśród najpoważniejszych kandydatów do przejęcia reprezentacji w ostatnich dniach wymieniało się Michała Probierza, Vladimira Petkovicia oraz Paulo Bento. Wcześniej wspomniane źródło informuje jednak, że Kulesza zdecydował się na zatrudnienie… Fernando Santosa! 68-latek rozstał się z drużyną Portugalii po mundialu i spełnia wszelkie wymagania prezesa. Co ciekawe – w sztabie Santosa miałby się znaleźć wcześniej wspomniany Probierz. Do tych doniesień trzeba podchodzić jednak z dystansem, gdyż PZPN niejednokrotnie wypuszczał nieprawdziwe informacje, aby zmylić dziennikarzy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem