CeRq opuścił szeregi Evil Geniuses

Zmiany w szeregach Evil Geniuses! Po trzech latach współpracy organizację opuszcza snajper, Tsvetelin "CeRq" Dimitrov.

Ostatnie kilkanaście miesięcy nie były zbyt udane dla ekipy Evil Geniuses. Amerykańska organizacja decydowała się na dość dziwne ruchy, w tym stworzenie kilku zespołów w dywizji CS:GO. Aktualnie EG zajmuje 29. miejsce w światowym rankingu HLTV, co nie jest zadowalającym wynikiem dla włodarzy klubu. Z tego powodu postanowiono więc na kolejne zmiany kadrowe.

Zobacz również: mantuu nie jest już zawodnikiem OG

Organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z dotychczasowym snajperem, Tsvetelinem „CeRq” Dimitrovem. Bułgar swoje miejsce w drużynie utrzymywał przez trzy ostatnie lata. Nadszedł jednak czas rozstania. Na ten moment nie jest znany ani jego następca, ani nowy pracodawca. Czasu jest jednak niewiele, bo sezon rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu.

Czas płynie, za mną pięć niesamowitych lat bycia częścią najpierw NRG, a potem EG. Zawsze będę wdzięczny za emocje, wsparcie i wszystkie rzeczy, które razem osiągnęliśmy. Całej drużynie życzę wszystkiego najlepszego. Dla mnie nadszedł czas na nowy początek – powiedział „CeRq” w pożegnalnym poście.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem