„Caps” przedłużył kontrakt z G2 do końca 2023 roku!

Rasmus „Caps” Winther porozumiał się z G2 Esports w sprawie nowego kontraktu. Duński midlaner zostanie w ekipie "Samurajów" co najmniej do końca 2023 roku.

2021 rok nie był najbardziej udany dla G2 Esports. Mimo, że organizacja ściągnęła jedną z największych gwiazd europejskiej ligi – Martina „Rekklesa” Larssona, to nie zdołała wygrać mistrzostwa w żadnym ze splitów. Co więcej – ekipa Marcina „Jankosa” Jankowskiego nie awansowała również na Worlds, co można uznać za katastrofę.

Zobacz również: Premierowa wygrana AGO Rogue, pierwsze porażki IHG oraz PDW w EU Masters

Zapowiada się, że zespół może przejść przez rewolucję. Pewne jest jednak, że nie dotknie ona Rasmusa „Capsa” Winthera. Duńczyk był jedną z najjaśniejszych postaci „Samurajów” w tym sezonie, co poskutkowało rozmowami o nowym kontrakcie. Obie strony doszły do porozumienia, a 21-latek parafował aneks do umowy. „Caps” zostanie w G2 do końca 2023 roku, a podpisanie porozumienia rozwiewa plotki na temat jego ewentualnego odejścia. Jego wcześniejszy kontrakt wygasał pod koniec 2022 roku, jednak organizacja zdecydowała się na przedłużenie już teraz.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem