Było 2-0, a skończyło się 2-4. AGO Rogue odpada z EU Masters

We wtorek poznaliśmy zespoły, które uzyskały awans do play-offów EU Masters z grupy A. Wszystkie trzy spotkania przegrało AGO Rogue, które pożegnało się z rozgrywkami.

To już pewne – na EU Masters będzie nowy mistrz. Zwycięzca edycji lato 2020, AGO Rogue, mimo zaliczki z pierwszego tygodnia nie awansowało do play-offów i nie obroni tytułu zdobytego przed rokiem. We wtorek polska ekipa przegrała wszystkie trzy spotkania i zaprzepaściła wszelkie szanse na promocję do kolejnego etapu.

Zobacz również: Dwóch zawodników dywizji CS:GO Cloud9 zagra w drużynie VALORANT!

„Łotrzyki” rozpoczęły dzień od porażki z Misfits Premier. Po godzinnej przerwie przyszedł czas na grę z rewelacją grupy – bałkańskim SAIM SE SuppUp. Ekipa Jakuba „Sinmivaka” Ruckiego była faworytem tego spotkania, jednak ponownie się potknęli. Bilans AGO Rogue wynosił już 2-3 i o wszystkim decydował mecz z G2 Arctic. Niestety Polacy przegrali również mecz z ekipą „Fresskowego”.

Dobrą informacją jest awans Misfits Premier (5-1), w którym występuje aż czterech Polaków. Drugie miejsce w grupie zajęło SAIM Se SuppUp (3-3).

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem