Była zawodniczka CS:GO wyląduje w więzieniu?! Wyrok sądu bezlitosny

W dzisiejszych czasach można korzystać ze swojej sławy na różny sposób. Shay Victorio przez lata grała profesjonalnie w CS:GO, ale z czasem porzuciła występy esportowe na rzecz szeroko rozumianego influencerstwa. Jej profil na Instagramie był bardzo popularny, „shAy” otworzyła także własny biznes. I to właśnie on miał stać się gwoździem do trumny ex-gejmerki! Shay Victorio,

W dzisiejszych czasach można korzystać ze swojej sławy na różny sposób. Shay Victorio przez lata grała profesjonalnie w CS:GO, ale z czasem porzuciła występy esportowe na rzecz szeroko rozumianego influencerstwa. Jej profil na Instagramie był bardzo popularny, „shAy” otworzyła także własny biznes. I to właśnie on miał stać się gwoździem do trumny ex-gejmerki!

Shay Victorio, znana na scenie esportu pod nickiem „shAy”, przez lata grała w Counter-Strike’a. Przygodę z profesjonalnymi występami zaczęła jeszcze od czasów 1.6, reprezentując m.in. barwy mibr Girls. Na scenie z większymi lub mniejszymi sukcesami prezentowała się przez blisko 11 lat. Karierę zakończyła podczas Brasil Game Cup Female, grając dla Keyd Stars. Wówczas zdecydowała się na kontynuowanie życia influencerki.

Nic dziwnego – „shAy” nie tylko znakomicie radziła sobie w CS:GO, ale wykorzystała swoje piękno do zbudowania zasięgów w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją blisko sto tysięcy osób. Shay Victorio zdecydowała się na otworzenie własnego sklepu internetowego, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Sama mówi o dziesięciu tysiącach pozytywnych transakcji!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

É isso mesmo guys! Encerro aqui minhas atividades no competitivo feminino de CS:GO. São tantos anos nessa caminhada, tantos anos competindo, quem me acompanhou sabe o tamanho da história que pude escrever. Todos os times que passei, todas as organizações que me deram um lar e todas as meninas que jogaram em time comigo e eu pude dividir essa experiência (aiMuse, FireGamers, GamerHouse, Mibr, ProGaming, Innova, Santos, Team One, BootKamp e Vivo Keyd). Serei eternamente grata, vocês todos fizeram parte da minha história. E venho aqui deixar meu eterno agradecimento a equipe e organização @vivokeyd que foi o último time que vesti a camisa e as meninas @kaahtak @amdcsgo @gabsfreindorfer @ninhafps @fredyplopes Que acreditaram em mim e me fizeram uma pessoa melhor nesses últimos tempos. Obrigada por tudo, mais que uma equipe, vocês são a minha família! 💜⚔️ Todos que me acompanham e torcem por mim, não fiquem tristes. Foi uma escolha minha que já venho a um tempo pensando e conversando com as meninas, com minha família e meu namorado principalmente que sempre me apoiou e me aconselhou da melhor forma (te amo! @fergod). As vezes precisamos abdicar de certas coisas para iniciar outras. Estou iniciando um projeto novo na minha vida e agora mais que nunca estarei mais perto e conectada de vocês. Hoje dou inicio a uma nova jornada na minha vida, um projeto já que venho almejando a alguns meses e escolhi por em prática. Sigo com a missão de criar conteúdo de games, focar diariamente com as streams e apostarei na carreira de influencer. Estaremos mais próximos que nunca! 😍 É como eu disse… É preciso mudar, arriscar, recomeçar. Muitas novidades em breve! Tamo junto família. ❤️

Příspěvek sdílený Shay Victorio (@shayvictorio),

Była dziewczyna Fernando „fera” Alvarengi została jednak oskarżona o oszustwa. Ofiar, które udały się do sądu, miało być ponad sto! Wszyscy zgodnie twierdzili, że nie otrzymali swoich zamówień ani zwrotu pieniędzy. Brazylijski sąd był dla niej wyjątkowo bezlitosny. Streamerka została skazana na 116 lat więzienia. Trzeba jednak pamiętać, że wyrok nie jest prawomocny („shAy” już zapowiedziała apelację), a ponadto według tamtejszego prawa może trafić za kratki maksymalnie na 30 lat.

Shay Victorio zdecydowała się zawiesić swoją działalność w mediach społecznościowych na rzecz zadbania o swoje zdrowie psychiczne. Zaznacza też, że nie jest i nie będzie aresztowana przez sąd. W ten sposób chciała zdementować plotki o swoim rzekomym zbiegnięciu, które przewijały się w social-mediach. O tym jednak, czy ostatecznie nie trafi do więzienia przekonamy się już niedługo. Sprawa wyląduje w II instancji i od niej będzie zależała przyszłość pięknej gejmerki.

Shayene „shAy” Victorio NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA:

  • zwycięstwo w Brasil Game Cup Female 2019 Online Stage
  • drugie miejsce na Gamecon Challenge CS:GO 2018
  • występ na Intel Challenge Katowice 2016
  • zwycięstwo w World Cyber Games Brasil 2011
  • czwarte miejsce na ESWC 2011
Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem