buster zastępuje interza w Cloud9! [OFICJALNIE]

Zmiana w składzie Cloud9 stała się faktem. Dziś organizacja poinformowała o zastąpieniu Timofeya "⁠interza⁠" Yakushina Timurem "⁠buster⁠em" Tulepovem.

O zmianie w Cloud9 mówiło się już od jakiegoś czasu. Ekipa C9 pozyskała drużynę Gambit, by od razu walczyć o najwyższe cele. Do tej pory „Chmurki” musiały obejść się smakiem przed wielkimi sukcesami, gdyż ich najlepszym wynikiem był… ćwierćfinał Majora Intel Extreme Masters Rio. Nic zatem dziwnego, że zarząd organizacji stracił cierpliwość i zdecydował się na zmianę w dywizji CS:GO.

Zobacz również: wiz następcą CeRqa w Evil Geniuses

Dziś Cloud9 poinformowało o zastąpieniu Timofeya „⁠interza⁠” Yakushina Timurem „⁠buster⁠em” Tulepovem.

Ten transfer wisiał w powietrzu, jednak dopiero dziś otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie przeprowadzenia transakcji. Timofey „interz” Yakushin został odsunięty ze składu i od dziś przesiadywać będzie na rezerwie. W jego miejsce wskakuje pozyskany z Virtus.pro Timur „buster” Tulepov. Warto zaznaczyć, że Kazach był nieaktywny od… maja 2022 roku, kiedy to Outsiders podjęli decyzję o zmianach i przesunięciu go na ławkę.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem