Brzydki gest Klicha na pożegnaniu w Leeds [WIDEO]

Mateusz Klich kolejny raz wywołał zachwyt kibiców Leeds United, którzy traktują go niczym klubową legendę. Przy okazji środowego meczu FA Cup z Cardiff City, "Clichy" miał okazję jeszcze raz podziękować im za okazane wsparcie. Podpuszczony przez kolegów... zrobił jednak coś więcej.

Mateusz Klich po ponad pięciu latach odchodzi z Leeds United. Przenosi się za Ocean do ekipy DC United, gdzie trener Wayne Rooney ma nadzieję zrobić z niego kluczową postać w zespole. Były reprezentant Polski już raz żegnał się z fanami „Pawi”, gdy po raz ostatni występował w Leeds jako zawodnik. Wczoraj był gościem na meczu z Cardiff już tylko jako obserwator i kibic.

Kiedy schodził z boiska, Mateusz Klich pokazał brawa w stronę zebranych na trybunach kibiców, a następnie… środkowy palec, zapewne w stronę fanów Cardiff.

Na innym filmie widać, że był podpuszczany przez kolegów i wywołał ich dużą radość:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem