Brawo oni! Świetne wieści dla kibiców przed meczami kadry

Mimo że nie widać tego w tabeli eliminacji do Euro, dla reprezentacji Polski i selekcjonera Jerzego Brzęczka rok 2019 był pełen emocjonalnych górek i dołków. Awans został wywalczony, niemniej i tak chciałoby się podsumować ten rok pozytywnym akcentem. Właśnie dostaliśmy wieści, które mogą sprawić, że mecze z Izraelem oraz Słowenią ułożą się po naszej myśli.

Wiadomości dotyczą stanu zdrowia i dostępności dla kadry dwóch jej filarów: Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka. Napastnik Bayernu miał w minioną niedzielę obradować z lekarzami i gronem najbliższych, by ustalić czy wykorzystać przerwę na kadrę i poddać się zabiegowi pachwiny. Czy korzystać z faktu, że idzie, gole wpadają jeden za drugim, a uraz nie jest dokuczliwy, ani bolesny – i odłożyć rekonwalescencję na czas przerwy zimowej.

Jak informuje dziennikarz Michał Pol, decyzja zapadła i brzmi: Robert Lewandowski przyjedzie w tym tygodniu na kadrę. Będzie dostępny dla Jerzego Brzęczka w kontekście dwóch zbliżających się spotkań.

https://twitter.com/Polsport/status/1193599360627609600

W ostatnich godzinach pod znakiem zapytania stanęła również dyspozycja Grzegorza Krychowiaka, który mecz ligowy Lokomotiwu Moskwa skończył z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Pomocnik wprawdzie szybko oświadczył, że czuje się dobrze, jednak nie ulega wątpliwości, że urazy głowy są bardzo surowo i ostrożnie oceniane przez lekarzy.

Przegląd Sportowy, piórem Tomasza Włodarczyka, informował, że „Krychy” możemy nie zobaczyć na kadrze, jednak sam zainteresowany ostatecznie rozwiewa wątpliwości.

https://twitter.com/GrzegKrychowiak/status/1193807773261291526

Widzimy się przy stole. Przy którym wyjątkowo, jeszcze raz, usiądzie też Łukasz Piszczek! Brawa dla nich!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem