Brat Pogby potwierdza: Paul będzie miał nowy klub!

Trudno wyobrazić sobie lepsze potwierdzenie plotek transferowych, niż wypowiedź absolutnie najbliższego otoczenia piłkarza. W tym wypadku chodzi o rodzeństwo. Brat Paula Pogby potwierdził, że mistrz świata z 2018 roku chce odejść z Manchesteru United do klubu, który walczy o najwyższe trofea.

Pogłoski o odejściu Francuza z Manchesteru United pojawiają się regularnie, a nasiliły wtedy, gdy doszło do otwartego konfliktu piłkarza z Jose Mourinho. Były szkoleniowiec MU pozbawił Pogbę roli wicekapitana, a na dodatek dość ostro skrytykował brak cech niezbędnych do piastowania tego stanowiska. Chociaż w Manchesterze United zmienił się trener, a sam piłkarz tuż po zmianie na Ole Gunnara Solskjaera grał zdecydowanie lepiej – sytuacja się nie zmieniła, co potwierdził brat piłkarza.

 – Paul zamierza opuścić Manchester United. Chce grać w Lidze Mistrzów i zdobywać tytuły, czego nie może osiągać w obecnym klubie – powiedział w Chiringuito TV Mathias Pogba.

Jaki klub byłby zainteresowany usługami gwiazdy reprezentacji Francji? Pytanie można byłoby odwrócić: kto nie chciałby go u siebie? Jedyną rzeczą, która mogłaby mu przeszkodzić do dołączenia do jakiegokolwiek klubu na świecie, jest cena. Choć na Old Trafford zdają sobie sprawę, że z niewolnika nie ma pracownika. Daily Mail pisze o porozumieniu klubu z piłkarzem o odejściu wraz z końcem sezonu.

Pytanie: dokąd? Mino Raiola, agent piłkarza, nie ma wątpliwości. Jasno wskazuje na Półwysep Apeniński i powrót do Juventusu. – Włochy dla Paula są jak dom. Zobaczymy co będzie po mistrzostwach Europy. Paul chce grać na najwyższym poziomie – stwierdził portugalski agent.

Nie jest jednak tajemnicą, że sam Pogba byłby zainteresowany nowymi wyzwaniami, jak na przykład gra w lidze hiszpańskiej. – Zawsze mówiłem, że Real Madryt to marzenie dla wszystkich dzieci i dla wszystkich zawodników. Szczególnie jest tak teraz z Zidane’em, z którym praca jest marzeniem dla każdego, kto interesuje się futbolem – mówił jakiś czas temu sam zainteresowany.

 

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem